خانه » آخرین اخبار » پیروزی تیم ملی والیبال زنان ایران برابر کره شمالی

پیروزی تیم ملی والیبال زنان ایران برابر کره شمالی

صدانیوز: تیم ملی والیبال زنان ایران نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا را با پیروزی پشت سرگذاشت.
هفدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا از روز ۱۳ شهریور به میزبانی فیلیپین آغاز شد که طی آن تیم ملی والیبال ایران که در قالب تیم باشگاهی بانک سرمایه در این مسابقات حضور یافته است برابر کره شمالی به برتری ۳ بر یک دست پیدا کرد.

شاگردان مایدا چیچیچ در ست نخست این مسابقه 28 بر 26 مغلوب حریف خود شدند اما در ست های دوم تا چهارم با امتیازهای 26 بر 24 ، 25 بر 20 و 25 بر 20 حریف کره ای خود را شکست دادند تا نخستین پیروزی خود را در هفدهمین دوره جام باشگاهی والیبال زنان آسیا جشن بگیرد.
مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ابتدای این دیدار از ترکیب شبنم علیخانی، مائده برهانی، مهسا صابری، نکار کیانی، زینب گیوه، سودابه باقر پور و فرنوش شیخی استفاده کرد.
در این رقابت ها تیم هایی از فیلیپین (میزبان ) تایلند، ویتنام ، هنگ کنگ ، کره شمالی ، ایران ، چین ، چین تایپه، قزاقستان ، اندونزی ، مالزی و ژاپن شرکت دارند و تیم ملی ایران در مرحله گروهی رقابت ها با تیم های تایلند و کره شمالی رقابت خواهد کرد .
پیش دیدار ایران برابر کره شمالی ، ابتدا نمایندگان باشگاه های مالزی و چین تایپه به مصاف هم رفتند که چین تایپه با نتیجه سه بر صفر 25 بر 15 ، 25 بر 22 و 25 بر 21 حریف مالزیایی خود را از پیش روی برداشت .
در دومین دیدار امروز نیز دو تیم فوتون از فیلیپین و کوای تسینگ از هنگ کنگ مقابل هم صف آرایی کردند که در نهایت نماینده والیبال زنان میزبان با نتیجه سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 20 ، 25 بر 14 و 25 بر 10 حریف خود را شکست داد.
تیم ملی والیبال ایران (بانک سرمایه ) روز دوشنبه (15 شهریور ماه) در دومین دیدار مرحله مقدماتی به مصاف تیم تایلند می رود ، این دیدار ساعت 16:30 دقیقه به وقت محلی برگزار می شود.
کد: 9/021-16100

Print Friendly, PDF & Email

مطلب پیشنهادی

#اعتراضات روز – از میان آن‌ها: اعتراض به حمله نظامی ترکیه به عفرین

صدا نیوز: این مجموعه دربرگیرنده خبرهای اعتراضاتی است که روز ۲۱ اسفند صورت گرفته‌ یا ...