خانه » آخرین اخبار » تیم ملی والیبال ایران در مقابل تیم مصر سه بر صفر به پیروزی رسید

تیم ملی والیبال ایران در مقابل تیم مصر سه بر صفر به پیروزی رسید

صدانیوز: تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های المپیک 2016 ریو از ساعت 17 برابر مصر قرار گرفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر و با امتیاز های 28 – 26، 25 – 22، 25 – 16 حریف خودرا شکست داده و در اولین حضور خود در المپیک راهی مرحله دوم شود.

ترکیب ایران: سعید معروف، شهرام محمودی، عادل غلامی، سید محمد موسوی، مهدی مرندی، میلاد عبادی‌پور و فرهاد قائمی

شاگردان لوزانو از 3 بازی گذشته خود دو شکست با نتایج 3 بر صفر و 3 بر 2 به ترتیب برابر آرژانتین و لهستان و یک پیروزی 3 بر صفر برابر کوبا در کارنامه دارند. این در حالی است که مصری‌ها هم از 3 بازی گذشته خود دو شکست برابر روسیه و لهستان دارد و کوبا را هم با نتیجه 3 بر صفر شکست داده بود. تیم مصر پنجمین حضور المپیکی خود را تجربه می‌کند و در ریو با پیروزی بر کوبا به اولین برد تاریخ حضورش در المپیک هم دست یافته است.
ست اول؛ 28 بر 26 ایران
ست دوم؛25 بر 22 ایران
ست سوم؛25 بر 16 ایران
پیش از این تیم‌های ملی والیبال ایران و مصر 8 بار به مصاف یکدیگر رفته بودند که سهم ایران و مصر از پیروزی به ترتیب 5 و 3 برد بوده است. آخرین مسابقه این دو تیم جام جهانی 2015 بود.

خلاصه دیدار دو تیم

تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه مرحله مقدماتی خود دوشنبه ساعت 22:30 باید به مصاف روسیه برود. این در حالی است که مصری‌ها در همین روز باید برابر آرژانتین به میدان بروند.
کد:8/41-16100

Print Friendly, PDF & Email

مطلب پیشنهادی

#اعتراضات روز – از میان آن‌ها: اعتراض به حمله نظامی ترکیه به عفرین

صدا نیوز: این مجموعه دربرگیرنده خبرهای اعتراضاتی است که روز ۲۱ اسفند صورت گرفته‌ یا ...