خانه » آخرین اخبار » استخدام “همجنسگرایان” توسط داعش! چرا؟

استخدام “همجنسگرایان” توسط داعش! چرا؟

صدانیوز: نیروهای داعش به رفتار سرسختانه خود نسبت به اقلیت های جنسی معروف می باشد. شبه نظامیان داعش، این افراد را یا زنده زنده می سوزانند، یا از پشت بام پرت نموده و یا به روش های وحشیانه دوره بربریت آنها را می کشند.

ما به گزارش سایت thegreatmiddleeast.com، با گذشت زمان، داعش روش های خود جهت شکار همجنس گرایان را تغییر داده است. به همین جهت نیروهای داعش تعدادی همجنسگرا را از کشورهای اروپایی استخدام نموده اند، البته آنهایی که به اسلام گرویده اند و دیگر به راه راست هدایت شده اند.

وظیفه این “همجنسگرایان ” شناسایی و معرفی همجنسگرایان منطقه به دادگاه می باشد. آنها بیشتر در شهرهای بزرگ الرقه، موصل به جستجوی هم جنس بازان می پردازند. در نتیجه می توان گفت، این متخصصان همجنسگرا، در عملیات نظامی داعش شرکت نکرده و یا به ندرت حضور دارند. اما آنها دوره کامل آموزش های نظامی را می گذرانند. هدف آنها، حضور در میان ساکنان منطقه با هدف شناسایی همجنس گرایان و مجازات اعدام آنها می باشد. به نقل از برخی گزارشات این همجنسگرایان از تسهیلات بهتری نسبت به دیگر نیروهای داعش برخوردارند، به عنوان مثال ورود و خروج آزاد، امکانات اینترنتی و ظاهر خود (اندازه ریش و غیره…) از مزایای همجنسگرایان متنبه می باشد.
کد: 10/175-16100

Print Friendly, PDF & Email

مطلب پیشنهادی

#اعتراضات روز – از میان آن‌ها: اعتراض به حمله نظامی ترکیه به عفرین

صدا نیوز: این مجموعه دربرگیرنده خبرهای اعتراضاتی است که روز ۲۱ اسفند صورت گرفته‌ یا ...